• YASAL UYARILAR
  • +90 532 651 42 63

Yeni Hayat
Olay Tv Selda Hasret ile bir yıl boyunca, her pazartesi toplumu ilgilendiren her konuda, soruların cevaplandığı düzenli konuk olarak katılım sağlandı.

———————

Ayna
Olay Tv ‘de uzun yıllar devem eden programda hayata birlikte ayna tutabilmek, başka bakış açılarından esnek empatik bir bakış, sağduyulu tutum oluşturabilmek üzerine çalışıldı. Canlı yayında anında koçluk yapılan program yurt içi ve yurt dışı bağlantıların kurulduğu elektronik posta ve mesajların cevaplandığı interaktif katılımla zenginleştirildi.

———————

Yarence
Cem Tv’de hayatın içinedeki Anadolu Kültürü’nü hatırlatabilmek amacı ile kaybolmuş, unutulmuş değerler üzerine farkındalık, hassasiyetle gidip genç nesillere aktarabilmeyi hedef edinmiştir.

———————

Saadethane
Kanal 32’de lise ve üniversitedeki gençlerin proje getirdiklerinde ekrana çıkmaları ve canlı bağlantılar ile yapılmıştır. Toplumsal hoşgörü ve kültürlülüğü başarabileceklerine inanmayı, güven yaratmayı hedefleyen program internet yayınında gençler ile girişimcileri buluşturmuştur.

———————

TRT İzmir  – TRT-FM, R-4 “Buyurun Radyo”, “Sabah Ve Müzik”,

R-1 “Yaşayan Ege”, “Gecenin Getirdikleri”  program editörü olarak,

TRT, TRT NT’de  “Merhaba Avrupa” ve “Gündönümü” programlarında Röportaj yapan olarak çalışıldı.

———————

Kanal 1

Ege Tv  – Her Çarşamba “Şehir Ve İnsan”  Programının muhabirliği ve sunuculuğunu

Haftanın her günü “Ege’nin Sesi “ programlarında Haber Spikeri-Program sunucusu olarak çalışıldı.

———————

Kent Tv – Ana Haber Spikerliği

———————

Radyo Türkü- “Oyun Alanı ” Programında “Kendimize, ailemize,komşularımıza,  iş arkadaşlarımıza,  işimiz bitince hiç

karşılaşmayacağımız hizmet aldığımız insanlara ( kasiyer, hostes, taksi şoförü gibi), tabii ki ülkemize ne katabiliriz, nasıl daha iyisini yapabiliriz” diye soran yönlendiren dikkate, özene teşvik sağlamayı hedeflemiştir.