• YASAL UYARILAR
  • +90 532 651 42 63

Saadet ŞEN ÖNER
EĞİTİM TASARIMCISI, İLETİŞİM DANIŞMANI

Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarında eğitimler veren iş ve siyaset çevresinde bireysel ve kurumsal danışmanlık/koçluk yapan, Süleyman Demirel Üniversitesi’nde “Kariyer Planlama” derslerine giren Öner, DB Dergi Grubu’ndan “Seninle”; “Eko-Sanayi” ve “Kırıntı ” dergilerinde yazılar yazmış, Kanal 32’de  “Saadethane”, Olay TV’de “Ayna”, Cem TV’de “ Yaren’ce” programını hazırlayıp, sunarak izleyicileri ile buluşmuştur.

ERGİSA DANIŞMANLIK’ın kurucusu Şen Öner, iş hayatına almış olduğu spikerlik-sunuculuk eğitimiyle başladığı Ege Tv-Kanal 1 Tv’de göstermiş olduğu başarısıyla TRT İzmir Genel Müdürlüğü’ne transfer olup burada editörlük ve muhabirlik görevini üstlenmiştir. Ardından Kent Tv Ana haber spikerliğine uzanan iş hayatı aynı anda yürüttüğü Darülaceze Vakfı’nın Basın Danışmanlığı ile devam etmiştir. Bu süreçler içerisinde Vakko İstanbul, Sofra London, Sunset Mayo gibi alanında markalaşmış kurumlarda müşteri ilişkileri ve basın danışmanlığı yapmıştır. Uzakdoğu sporlarında ilk defa, Muay-Thai ve Karate Milli, Engelli Atıcılık Takımlarında  görev yapmıştır. TRT ve özel kanallarda prodüktörlük, editörlük, sunuculuk ve spikerlik yapmıştır.

20 yıldır aktif olarak eğitim sektöründe olan Saadet Şen Öner “Saadethane” markası ile ERGİSA Danışmanlık çatısı altında bireysel danışmanlıklarını sürdürmektedir. Birey, aile ve kurumsal koçluklarına, [yönetici, iş, yaşam, kariyer, para, ebeveyn, sağlık, eğitim, ilişkiler dallarında] hayır kuruluşları, yerel yönetimler, spor birimleri gibi hayatın her alanındaki danışanları ile devam etmektedir.